nowy1

czwartek, 4 czerwca 2015

Wizyta we Francji - dzień III. (60*)

Pierwsze zdjęcia.


Pożegnanie na lotnisku.Źródło: http://members5.boardhost.com/

12 komentarzy :

 1. Hmm... chociaż Letizia wygląda ładnie, to czy aby na pewno to strój odpowiedni dla Królowej na takie wizyty? Wygląda jakby szła na kolację z mężem, a nie na oficjalne spotkanie. Jest lato, ale sandałki na takie wyjście? No nie wiem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mysle, ze to jest zgodne z protokolem. W koncu zona Premiera podczas spotkania z Para Krolewska rowniez wybrala odkryte buty i problemu nie bylo.;)

   Usuń
  2. Owszem, ale z tą sukienką, która Letizia ma na sobie wygląda to, choć elegancko, niezbyt formalnie. Zdaję sobie sprawę, że panie się różnią, ale Maxima jako królowa, czy Mathilde ubierają się bardziej stosownie do pozycji. Cóż razi mnie ten styl Letizii, bo wcześniej jakoś nie pozwalała sobie na takie stroje, chyba, że prywatnie.

   Usuń
  3. moim zdaniem dobrze robi, że tworzy swój własny styl i wyróżnia się od pozostałych królowych :)

   Usuń
  4. Wiadomo, że nie każda musi wyglądać tak samo tylko ja wychodzę z założenia, że nie można przesadzać w drugą stronę. Dla mnie stylizacje niektóre nie nadają się na oficjalne wyjścia + te sandałki. Jakkolwiek ma zgrabne nogi i pewnie pieknie wypielęgnowane stopy, ale sandałki i sukienka z czegoś co przypomina skórę? Trochę nie bardzo mi to pasuje do takich wizyt. Lepiej wyglądała w Ameryce Środkowej.

   Usuń
 2. Super wyglądała . ;) Uwielbiam jak ma kręcone włosy. :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Fryzura jest fenomenalna, Leti do twarzy w kręconych włosach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie podoba mi się kreacja Letizii według mnie nie pasująca do okazji . Co jeszcze mi się nie podoba to jej chudość brzydko to wygląda jest aż za bardzo chuda .Jedyne co określam na plus to fryzura .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba przyznać ,ze nogi ma bardzo zgrabne ale tę ręce .? Mi się osobiście to nie podoba .

   Usuń

Ronnie natalia-oreiro-pl