nowy1

poniedziałek, 3 listopada 2014

Dzisiejsze audiencje w Pałacu Zarzuela. (103*)

Letizia odbyła dziś dwa spotkania: z przedstawicielami i uczestnikami XV edycji akcji charytatywnej "Jedna zabawka jedno marzenie" oraz z Laureatami XXIII edycji Nagrody Hiszpańskiej Federacji Kobiet: Menadżerów, Specjalistów, Przedsiębiorców i Kadry Zarządzającej (FEDEPE).

Inicjatywa Krajowego Radia Hiszpanii i Fundacji "Crecer Jugando" ma na celu wysyłkę zabawek do krajów rozwijających się i organizacji pozarządowych, które zajmują się projektami związanymi ze współpracą oraz opieką nad dziećmi. Nowa edycja akcji rozpoczęła się w dniu 1 listopada pod hasłem "Twoja zabawka przybywa". Akcja skierowana jest do dzieci w wieku 2-14 lat.

Z kolei spotkanie z Laureatami XXIII edycji Nagrody FEDEPE miało na celu uwidocznienie znaczenia kobiet w biznesie, pokazanie ich profesjonalizmu i zaangażowania w rozwój firm, w których pracują lub nimi zarządzają.
Letizia nosiła dziś wełnianą bluzkę duńskiej firmy Designers Remix, czarne, proste spodnie Hugo Boss, czerwone buty od Felipe Varela, torebkę od Tissa Fontaneda oraz srebrne kolczyki od Links of London. ***

Dziś również pokazano nowe logo Fundacji Księżniczki Asturii. Choć tak naprawdę wiele się w nim nie zmieniło.


Źródło: http://members5.boardhost.com/

5 komentarzy :

 1. Podoba mi się ta stylizacja, bardzo ładna i świeża

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie troche gora sie nie podoba, ale calosc wyglada ok ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Królowa ma niesamowitą klase więc wszystko sie obroni.Piękne buty

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, this post is fastidious, my sister is analyzing such things, thus I am going to inform
  her.

  OdpowiedzUsuń
 5. Thanks very interesting blog!

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl