nowy1

wtorek, 11 listopada 2014

Wizyta zagraniczna w Luksemburgu. (107*)

Felipe i Letizia udali się dziś w oficjalną podróż do Luksemburga. Była to pierwsza wizyta Pary Królewskiej w tym kraju od 7 lat. Na lotnisku zostali przywitani jedynie przez Księcia Guillaume. Zastanawiającą była nieobecność Księżnej Stephanie. Tym bardziej, że zgodnie z protokołem wizyta głowy państwa z małżonką wymaga powitania przez parę królewską, książęcą lub prezydencką. Następnie cała delegacja udała się na spotkanie w pałacu z Wielkim Księciem Henri'm i jego rodziną. 


Powitanie wśród zdjęć, oklasków i okrzyków: "niech żyje król", "niech żyje królowa" było bardzo ciepłe. Letizia dostała kwiaty od Lorraine - córki jednego z pracowników pałacu, która skradła serce zarówno jej jak i Felipe. Po odegraniu hymnów obu państw i przeglądzie wojska Para Królewska udała się na prywatny obiad z Rodziną Książęcą z Luksemburga.


Pytanie dnia: dlaczego Guillaume nie szedł po czerwonym dywanie?;)


Letizia ma fanów również w Luksemburgu.:)Po obiedzie Felipe i Letizia odbyli spotkania z Prezesem Izby Deputowanych, Premierem oraz Ministrem Spraw Zagranicznych. Królowa na dzisiejszą okazję wybrała sukienkę z nadrukiem od Felipe Varela i buty Magrit.
Pożegnanie na lotnisku. Dzisiejsza noc Felipe i Letizia spędzą w Brukseli.


Źródło: http://members5.boardhost.com/, http://casareal.es, http://www.hola.com/

14 komentarzy :

 1. Podoba mi się płaszcz Letizii. Czy wiadomo, od jakiego projektanta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co kojarzę nie udało się określić projektanta tego płaszcza. Chociaż dzisiaj Letizia miała go oficjalnie 3 raz.;)

   Usuń
 2. Letizia i Stephanie słodko razem wyglądają :) Też mnie ciekawi czemu Guillaume nie szedł po czerwonym dywanie. Może solenizantom nie wypada ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Letizia go zepchnęła :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo poczuł się zagrożony pod ciężarem jej uroku i urody więc sam uciekł.;)

   Usuń
 4. Rozwaliło mnie to zdjęcie, na którym Guillaume robi zdjęcie Letty i jej fanom :p

  OdpowiedzUsuń
 5. To chyba dlatego, że robił to zdjęcie

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszyscy narzekają,ze Stephanie nie ma stylu itp. a moim zdaniem ma styl i klasę w porównaniu do Letizii. Do tego bije od niej takie ciepło, wydaje sie sympatyczna a Letizia wygląda na niemiła i wyniosła.
  Co do stylizacj Letizii to mi się nie podoba, wygląda jak w jedwabnym szlafroku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, kwestia gustu.;) Dla mnie Stephanie na ostatnim zdjęciu wygląda jakby uśmiechała się przez zęby i ze złością zaciskała dłoń. Sukienkę ma workowatą, choć akurat dziś wygląda w niej dobrze. Jestem za to pod wrażeniem fryzury i żałuję, że Letizia nie decyduje się częściej na upięte włosy. Chociaż pewnie ciężko upinać coś finezyjnego mając w planach podróż samolotem.

   Usuń
  2. Ciężko upinać włosy mając w planach podróż samolotem? Mary, Maxima czy Kate nie mają z tym problemu...

   Usuń
  3. Być może w podróże wybierają się ze swoimi osobistymi fryzjerami? Letizia tego nie robi... Poza tym napisałam, że ciężko upinać coś finezyjnego, a nie w ogóle upinać włosy: vide dzisiejsza podróż do Belgii.;)

   Usuń
 7. A mnie bardzo podoba się stylizacja Letizii... sukienka boska, a propos sukienki, mówi się i pisze "tę" sukienkę, zamiast "tą" sukienkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. strój godny Królowej i kobiety z charyzmą troche żałuje że Letizia nie pokazuje sie w nakryciach głowy na pewno wygladała by cudnie

  OdpowiedzUsuń
 9. Ładna sukieneczka i płaszcz też. Czy mii się wydaje, czy Letizia coraz częsciej kręci włosi? Popatrzcie na zdjęcia, gdy wychodzi z samolotu -ma ewidentne loki! Tylko że później, kiedy kroczy po dywanie, już się trochę rozprostowały. Ja mam tak samo z włosami ;)

  alessandra

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl