nowy1

czwartek, 6 listopada 2014

Wręczenie Nagrody dziennikarskiej im. Francisco Cerecedo. (104*)

W dniu wczorajszym Felipe i Letizia uczestniczyli w Hotelu Ritz w uroczystości wręczenia XXXI Nagrody dziennikarskiej im. Francisco Cerecedo. Zwycięzcą oraz posiadaczem czeku na 24 tys. euro i medalu autorstwa rzeźbiarza Julio Lopez Hernandez'a został Jose Antonio Zarzalejos. Król pogratulował dziennikarzowi zauważając, że "zawsze dążył do doskonałości w dziennikarstwie rozumianym jako służba publiczna. Dziennikarstwie, które dba o weryfikację, autoryzację i zrozumiałość kontekstu, artykułuje debatę obywatelską i przyczynia się do skutecznego korzystania z wolności, bez których nie byłoby systemu demokratycznego".Tuż przed ceremonią wręczenia nagrody odbył się koncert sopranistki Marii Prado i pianisty Jorge Robaina, którzy wykonali "Pieśń Pocieszenia" Isaac Albeniz'a; "Lundu da Marquesa dos Santos" Heitor Villa-Lobos'a ; "Youkali" i "Speak Low" Kurta Weilla; "Je te veux" Erika Satie; "Hotel" Francisa Poulenca i "La Diva de L'Empire" Erika Satie.

Letizia wybrała bluzkę z jedwabnej żorżety z cekinami od Felipe Varela, czarne spodnie, buty od Magrit i torebkę od Uterque. Całość uzupełniła brylantowymi kolczykami, świetnym makijażem i ciekawie zaplecionym kokiem. Choć stylizację Letizii uważam za udaną wolałabym, by założyła spódnicę lub sukienkę. Bardziej kobiecy strój nadaje rangi danej uroczystości.

Źródło: http://members5.boardhost.com/, http://www.casareal.es/

4 komentarze :

 1. też uważam, że spódnica albo sukienka lepiej by się sprawdziła, jednak mimo wszystko i tak elegancko wyglądała. miała bardo ładnie spięte włosy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem fanką Letizii i Filipa, Letizia jest piękną kobietą ale zastanawiam się, dlaczego tak upodobała sobie spodnie, ona jest stworzona do sukienek, spódnic, pięknie się w nich prezentuje, a spodnie ... spodnie może założyć na nieoficjalne wyjścia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również uważam, że sukienka lub spódnica byłaby lepsza. No, ale cóż :D Za to fryzura jest meeegaaa! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bluzka babcina, a włosy bardzo dziewczęco upięte - całość sie gryzie jak dla mnie.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl