nowy1

poniedziałek, 17 listopada 2014

Wręczenie nagrody Velázquez de las Artes Plásticas 2013. (109*)

Letizia nosiła grafitowy komplet od Niny Ricci z kolekcji jesienno-zimowej z 2013r., buty Magrit, torebkę z wielkim agatem Malababa i kolczyki Tous. Stylizacja bardzo mi się podoba, choć przydałby się w niej jakiś element kolorystyczny.

***

W najbliższy wtorek trafi do sprzedaży książka Marii Luisy Funes "Estilo Letizia - Styl Letizii". Pozycja ma zawierać odniesienia do takich tematów jak: ewolucja stylu, fryzury i makijaż, dodatki, powtarzane stroje, niektóre błędy w stylizacjach, ubiór podczas imprez wojskowych, klejnoty i porównanie do Królowej Ranii.


Źródło: http://members5.boardhost.com/, http://www.casareal.es/, http://www.abc.es

8 komentarzy :

 1. Wow, przepiękny kompłetwy, Letizia wygląda bardzo elegancko do tego idealnie ułożone włosy ;) po prostu pięknie, prawdziwa królowa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna stylizacja, podoba mi się.

  A tę książkę będę mieć na 100% :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Letizia z jakiegoś powodu zawsze kojarzy mi się z Cindy Crawford. Według mnie są strasznie do siebie podobne :) Piękna stylizacja, która nie na każdej kobiecie wyglądałaby dobrze, ale Letizia może sobie pozwolić na prawie wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ksiazka bedzie bardzo ciekawa :) Na pewno ja kiedys przeczytam i przegladne stylizacje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wg Letizi takim elementem kolorystycznym miała chyba być ta torebka, która swoją drogą w ogóle do stroju nie pasuje... eh...

  Porównanie do Królowej Ranii w tej książce? Kompletnie nie trafione! Obie Panie nie mają ze sobą nic wspólnego! Rania od samego początku to styl, klasa, elegancja a Letizia... sorry, ale no nie... teraz ciut lepiej, ale wcześniej ciekawie nie było, a od czasu do czasu można było zobaczyć ją w czymś naprawdę ciekawym.

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo ładna stylizacja ksiażka na pewno też będzie super

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo elegancka stylizacja, Letizia wygląda w niej świetnie a torebka mi się nawet podoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. książka może być bardzo ciekawa, ciekawe czy wyjdzie w polskiej wersji, albo chociaż angielskiej.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl