nowy1

poniedziałek, 24 listopada 2014

Obchody 75-lecia Wyższej Rady ds. Badań Naukowych. (112*)

Pierwsze zdjęcia. Letizia nosiła bluzkę i żakiet od Mango, buty od Caroliny Herrery oraz torebkę  od Tissa Fontaneda. Z tego co widać Królowa podcięła i odświeżyła kolor włosów.


Źródło: http://members5.boardhost.com/

5 komentarzy :

 1. http://www.hola.com/realeza/casa_espanola/2014112375197/reyes-hijas-exposicion-ferran-adria/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta fryzura jakoś mnie nie przekonała. Lepiej jej było w dłuższych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A mnie sie podoba :) Wlosy wygladaja na lekkie i ladny maja kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 4. stroj Letizi jest zawsze bez zarzutu

  OdpowiedzUsuń
 5. ksiazka TAJEMNICE WINDOSOROW http://www.empik.com/tajemnice-windsorow-rybarczyk-marek,p1075833760,ksiazka-p

  Czy powszechnie lubiani William, Kate i ich dziecko uratują monarchię?

  Czy tron po Elżbiecie II przejmie jej syn Karol, zwany złośliwie Karolem III Ostatnim, czy ukochany wnuczek królowej? Czy poddani nadal zechcą płacić 62 pensy rocznie za przyjemność oglądania tej jedynej w swoim rodzaju „opery mydlanej”?

  Królowa Wiktoria i jej mąż Albert pasjonowali się... seksem. Siedmioro dzieci i służba mogli wpaść do pokoju w najmniej odpowiednim momencie. Stąd ich małżeńskie łoże połączył z drzwiami najnowszy gadżet − elektryczny zamek automatyczny.
  Sekrety Wiktorii to drobiazg w porównaniu z tajemnicami jej syna, Edwarda VII. Przysparzał on swemu ojcu Albertowi, matce królowej i oczywiście żonie Aleksandrze niekończących się zgryzot. Często ulegał szaleństwu hazardu i podobno zdołał zaliczyć w swym życiu z półtora tysiąca kochanek (statystyki to niepewne i być może niepełne).

  Windsorowie śmiali się z prowincjonalnego, austriackiego akcentu Hitlera. Jak przystało na typowych londyńczyków, doskonale mówili po... niemiecku.

  „Nie możesz być królem z takimi uszami!”, tłumaczył młodemu Karolowi jego kuzyn i mentor lord Louis Mountbatten. Słynny brytyjski fotograf Norman Parkinson przypinał mu je taśmą do szyi i dopiero wtedy rozpoczynał sesję. Elżbieta II nie wysłała Karola na operację, by zlikwidować „płetwy Windsorów”. Ten kompleks zawsze towarzyszył Karolowi.

  Elżbieta bardzo ponoć lubi cyniczną formułę: „Nieważne, czy członkowie rodziny królewskiej dopuszczają się grzechów, jedyny prawdziwy grzech to dać się złapać”. Tej umiejętności zabrakło wielu Windsorom.


  „Tajemnice Windsorów” odsłaniają kulisy brytyjskiej dynastii. Korzystając z nowych prac historyków brytyjskich autor opisuje: tajemnice dworu i ekscesy seksualne, współpracę Edwarda VIII z nazistami i problemy małżeńskie Elżbiety II oraz nowe okoliczności ostatniego romansu i śmierci Diany w paryskim tunelu. Czy równie popularni jak Diana - Kate, William i ich dziecko utrzymają prestiż monarchii w nadchodzącej epoce nielubianego księcia Karola?

  Czy czytelnik będzie miał odwagę czytać tę książkę? Być może lektura tak wstrząsających historii wywróci jego wizję świata , czyniąc go pełnym pułapek i mrocznych tajemnic. Sięgając po Sekrety Windsorów robi się to na własną odpowiedzialność. Ciekawość jest największą pułapką a wiedza prawdziwym afrodyzjakiem. Wybór należy do czytelnika!

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl