nowy1

czwartek, 21 grudnia 2017

Efekt wow.

Dzisiejszym wyjściem Letizia zakończyła swoje oficjalnie obowiązki na ten rok. Królowa wzięła udział w spotkaniu roboczym z przedstawicielami Hiszpańskiego Stowarzyszenia Walki z Rakiem. Podczas mitingu omówiono plan strategiczny na lata 2017-2020, a także posumowano wyniki osiągnięte w mijającym roku oraz przedstawiono projekty zaplanowane na kolejny. Warto zauważyć, że współpraca z AECC była pierwszym stałym patronatem, który Letizia podjęła w 2010r.


Nie mnie oceniać czy to stylizacja królewska czy też nie, ale Letizia wygląda fantastycznie! Czerwone: płaszcz od Hugo Boss, muszkieterki od Magrit, torebka od Zary zostały przełamane dwukolorową spódnicą od Caroliny Herrery, czarnym golfem i okularami przeciwsłonecznymi od Hugo Boss. Całość dopełniły kolczyki w kształcie słońca od Yanes oraz nieczęsty widok - pomalowane paznokcie.
Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/, https://www.hola.com/

5 komentarzy :

 1. Mam nadzieję,że wracasz :)
  Moja pierwsza myśl "O Matko !".Jak dla mnie trochę za dużo czerwieni .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wracam każdego dnia tylko codzienność wciąż staje na drodze.:/ Ale mam nadzieję, że do końca roku choć trochę nadrobię zaległości i złapię oddech na przyszłość.:)

   Usuń
 2. Kocham czerwony, ale trochę go tu za dużo :( Płaszcz świetny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ogólnie super, ale zgadzam sie z Agnieszka ze za duzo czerwonego. Gdyby chociaz buty byly w innym kolorze...

  OdpowiedzUsuń
 4. O jak miło, że jest nowy post! Proszę, nie pozwól zginąć temu blogowi, jest taki ciekawy :) Co do stroju, to mnie sie podoba, ale ja uwielbiam czerwony i sama chciałabym mieć takie buty ;)

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl