nowy1

wtorek, 26 grudnia 2017

Wywiad z Telmą nt. urody Letizii.

Poniżej rzekomy wywiad z Telmą Ortiz Rocasolano na temat urody jej siostry. Udzielony magazynowi Vida Y Estilo (Życie i styl) na początku 2016r. Jak można się domyślać całkiem zmyślony, ale zamieszczam go jako pewnego rodzaju ciekawostkę.


Vida Y Estilo:

Co sądzisz o ciągłych plotkach na temat swojej siostry w odniesieniu do jej nienagannego wyglądu?

Telma Ortiz Rocasolano:

Nie potrafię tego zrozumieć. W 2008r. Letizia przeszła operację przegrody nosowej. Prasa od razu zawyrokowała, że była to operacja plastyczna mimo, że to nieprawda. Zabieg powodowany był względami zdrowotnymi.

Vida Y Estilo:

Od tego czasu wciąż nie zaprzestano spekulacji, że była to jednak operacja medycyny estetycznej.

Telma Ortiz Rocasolano:

Mogę powiedzieć, że to nieprawda. Letizia jest bardzo piękną kobietą z natury. Ona dobrze wie, że operacja plastyczna mogłaby jej tylko zaszkodzić. To coś czego nie potrzebuje.

Vida Y Estilo:

A nienaganna, pozbawiona zmarszczek skóra? Nasi czytelnicy są bardzo zainteresowani poznaniem jej sekretu.

Telma Ortiz Rocasolano:

Jej sekret wcale nie jest sekretem. Letizia nie akceptuje zabiegów z użyciem botoksu i stosuje naturalne kosmetyki bez toksyn. Jak miliony kobiet na świecie używa organicznego, ziołowego biotulinowego suplementu antystarzeniowego. Ten aktywny składnik pozyskiwany z rośliny zwanej Acmella Oleracea w naturalny sposób eliminuje zmarszczki.

Vida Y Estilo:

A idealne ciało? Możesz zdradzić sekret jej doskonałej figury?

Telma Ortiz Rocasolano:

Letizia od 10 lat praktykuje jogę Iyengar. Przy tej formie jogi największy nacisk kładzie się na prawidłową postawę ciała, sposób oddychania i opiekę personalną. Wypija też co najmniej 3 litry wody dziennie.

Vida Y Estilo:

Tylko joga i żadnego innego sportu?

Telma Ortiz Rocasolano:

Oraz oczywiście biegi oraz zumba. Moja siostra ma bardzo dynamiczny i ciążki program treningowy. Dodatkowo przestrzega zrównoważonej diety. Całkowicie powstrzymuje się od jedzenia czekolady, słodyczy i tłustych potraw.

Vida Y Estilo:

Czy Królowa jest poruszona sprawą siostry jej męża?

Telma Ortiz Rocasolano:

Nie chcę o tym mówić. To prywatna sprawa.

Vida Y Estilo:

Wróćmy do rozmowy na temat stylu Twojej siostry. Zgodnie z mottem: Nowy Rok, nowa fryzura?

Telma Ortiz Rocasolano:

Osobiście uważam, że długie włosy wyglądają świetnie. Każde cięcie ma swoje 5 minut, tak samo jak moda. Przez jakiś czas Letizia była niezadowolona ze swojego boba. Obecnie długie włosy wracają do łask, a ona jest elegancka i zawsze na czasie więc...

Vida Y Estilo:

Dziękujemy za rozmowę.

***

Co sądzicie na ten temat?

Źródło: http://vidayestilo.cf/

5 komentarzy :

 1. Gazety zrobią wszystko by podnieść sobie sprzedaż, a wypowiedź siostry królowej na jej temat na pewno przyciąga wzrok...

  OdpowiedzUsuń
 2. Od razu widać,że wywiad jest nienaturalny i zmyślony,ale te informacje prawdopodobnie w części prawdziwe.Podziwiam Leti,że potrafi tak przestrzegać diety i treningów.Żyć bez czekolady?:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi trochę jak reklama, brakuje tylko nazwy jakiegoś kosmetyku...

  OdpowiedzUsuń
 4. Wywiad mega zmyślony, bo bardzo amatorski. Niektóre informacje faktycznie sa prawdopodobne, ale mimo wszystko lipna ta rozmowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Siostra kłamie, na starych zdjęciach widać wyraźnie ,że Letizia miała orli nos a teraz ma prosty, miała inne kości policzkowe takie zapadnięte i wyraźnie zarysowane bruzdy nosowe a teraz ma pełne policzki i spłycone bruzdy nosowe, miała mocno zarysowaną brodę. Letizia ma wyraźnie zmienione rysy twarzy i zrobiony nos, operacja przegrody nosa nie zmienia tak rysów całej twarzy. Letizia jest estetką i bardzo dba aby nie przytyć ale jej uroda kosztuje fortunę a sztab ludzi od wizerunku ,dietetyków, osobistych trenerów i gruby portfel robią swoje. Letizia była kiedyś ładną kobietą ale miała zupełnie inne rysy twarzy ,teraz wygląda przepięknie ... ale po co ściemniać, że nie ingerowała w swój wyglad jak wyraźnie widać , że ma poprawiana urodę przez medycynę estetyczna.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl