nowy1

środa, 22 kwietnia 2015

Obiad dla laureatów Nagrody Miguela Cervantesa. (42*)

Felipe i Letizia odbyli dziś w Pałacu Królewskim tradycyjne spotkanie przed wręczeniem Nagrody Cervantesa. Poza Laureatem uczestniczyło w nim ok. 100 osób - wydawcy, redaktorzy, krytycy, nauczyciele, księgarze, pisarze. Laur za całokształt twórczości odbierze w rocznicę śmierci patrona nagrody (czyli jutro) Juan Goytisolo Gay.Uwielbiam ten strój Letizii. Wszystko idealnie dopasowane kolorystycznie nawet mąż.;) A właściwie jego krawat. Cała stylizacja to Felipe Varela, pantofle Magrit i kolczyki (brylanty i perły) katalońskiej firmy Tous.


Źródło: http://members5.boardhost.com/, http://www.casareal.es/

13 komentarzy :

 1. Stylizacja jest olśniewająca, ale ta fryzura-chełm ją postarza... Brzydko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna zachwycająca stylizacja , prawdziwie królewska. Jestem bardzo na tak. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem wygląda staro w tej fryzurze, jak nie ona. Ponadto ta stylizacja strasznie jakaś taka starodawna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chcę się czepiać, ale to dość zabawne. Ubierze się odważniej - jest za nowocześnie lub wygląda jak celebrytka. Ubierze się bardziej stonowanie - jest starodawnie. Naprawdę nie dogodzisz.;)

   Usuń
  2. A widzisz dziś różnicę między tym co ubrała ostatnio - wczoraj i przedwczoraj, a tym co ubrała dziś? Może i strój jest stonowany i bardziej odpowiedni, ale akurat w takim fasonie Letizia wygląda niekorzystnie, a cała stylizacja dodała jej lat.

   Usuń
  3. Oczywiście, że widzę. Ale to akurat w niczym nie przeszkadza, bo każda z tych stylizacji mi się podoba i ma swój urok.:) Trzy ostatnie wyjścia różniły się diametralnie i ciężko je porównywać. Nawet przy bardzo bujnej wyobraźni trudno wyimaginować sobie Letizię i sukienkę z poniedziałku podczas dzisiejszego obiadu. Co więcej siedzącą obok i pogrążoną w dyskusji z panem Juanem, człowiekiem dobrze po siedemdziesiątce.

   Usuń
  4. O tym, że ciężko byłoby sobie wyobrazić Letizię w tamtej sukience w dniu dzisiejszym nawet nie wspominam, bo dla mnie to oczywiste. Każda ma swój urok tylko ja odnoszę wrażenie, że te eksperymenty z modą nie wychodzą Letizi na dobre i nadal próbuje odnaleźć swój styl, którego nie znalazła do dziś. Nie ukrywam, że ma wiele ładnych sukienek i akurat tutaj widziałabym ją w sukience i żakiecie a nie w takiej spódnicy, gdzie całością dodała sobie lat i wygląda to tak jakby rad udzielała jej Królowa Sofia.

   Usuń
 4. Starodawnie? Dlaczego? Normalna ładna spódnica i żakiet, pantofle na szpilkach, nowoczesna fryzura. Co tu jest starodawne? Bardzo ładnie wygląda.

  alessandra

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl