nowy1

czwartek, 9 kwietnia 2015

Ogłoszenie zwycięzców Nagrody Księżniczki Girony. (35*)

Letizia, w zastępstwie swojej córki Leonor, przewodniczyła w uroczystości ogłoszenia zwycięzców Nagrody Księżniczki Girony w kategorii: "Badania naukowe". Laur ma na celu wyróżnienie ludzi w wieku 16-35 lat, którzy osiągają sukcesy w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności oraz mają wysoki potencjał do przyszłego rozwoju. Coroczne nagrody mają promować i zachęcać do badań naukowych, twórczości artystycznej, do podjęcia inicjatywy, wysiłku oraz solidarności. Mają służyć młodym, utalentowanym przedsiębiorcom i innowatorom, którzy wykazują troskę o budowę bardziej sprawiedliwego świata, mają zdolność podejmowania ryzyka i wprowadzania zmian w społeczeństwie.
Wręczenie nagród odbędzie się 25 czerwca w Palacio de Congresos de Girona.Letizia wybrała na dzisiejszą okazję spodnie, bluzkę i marynarkę od Hugo Boss, torebkę Uterque, kolczyki Links of London oraz skórzane pantofle Magrit.
***

Według Diezminutos Felipe i Letizia pojawią się 15 kwietnia na uroczystej kolacji z okazji 75 urodzin duńskiej Królowej Małgorzaty. Ostateczne potwierdzenie będziemy mieć jutro po opublikowaniu agendy na przyszły tydzień. To może być intensywny czas dla Rodziny Królewskiej. Już w poniedziałek oficjalne wyjścia mają Felipe, Letizia i Juan Carlos. 15 kwietnia Felipe odwiedzi Brukselę, gdzie spotka się z Przewodniczącym Parlamentu Europejskiego Martinem Schulz'em, Przewodniczącym Rady Europy Donaldem Tuskiem i Przewodniczącym Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker'em. Krążą również plotki, że na 17 kwietnia zapowiedziano pogrzeb ofiar katastrofy lotniczej we Francji.

Źródło: http://members5.boardhost.com/, http://www.casareal.es/

15 komentarzy :

 1. Zrób coś bo nagłówek się nie wyświetla :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź teraz. Przeładowałam nagłówek, może coś to zmieni?
   Ciężko mi się odnieść do potencjalnego problemu, gdyż u mnie wszystko się wyświetla. Zarówno na kompie, jak i urządzeniach mobilnych. Pojawia się może jakiś komunikat lub coś podobnego?

   Usuń
  2. Już widać :) świetne zmiany ;)

   Usuń
 2. Teraz także widzę nagłówek, bo dziś rano jeszcze go nie było widać ;)

  Ciekawe czy to prawda z tą kolacją z okazji urodzin Królowej MII, to byłoby coś po tym jak raczej unikają takich wizyt... chodzi mi o to, że zwykle ich nie ma ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest oficjalne potwierdzenie.:) Felipe i Letizia beda na kolacji z okazji urodzin MII.:))

   Usuń
 3. Szkoda, że Leti znów spodnie ;( Nie mogę się doczekać, kiedy Leonor będzie na tyle duża, by takie nagrody wręczać ;) ehhhhh ;)
  Tymczasem zapraszam na mojego bloga o hrabinie Sophie: sophiehrabina.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe, kiedy Leonor zacznie towarzyszyć Letizii na takich okazjach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obstawiam, że w wieku 12-13 lat po skończeniu szkoły podstawowej. Uzbrojona w elementarną wiedzę, większą podzielność uwagi i umiejętność koncentracji będzie gotowa rozpocząć "szkolenie" z wystąpień publicznych.

   Usuń
  2. A masz może skany z ostatniego numeru Hola, gdzie jest artykuł o Leonor?

   Usuń
  3. Niestety do chwili obecnej nie ukazaly sie scany z tego numeru Hola.:(

   Usuń
 5. Leonor to jeszcze dziecko, także myślę, że musimy poczekać jeszcze kilka lat, zanim sama będzie wręczać takie nagrody. na razie niech korzysta z dzieciństwa póki może ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Później już nie będzie miała takiej swobody :)

   Usuń
 6. Boże drogi, nowy wygląd bloga jest tragiczny :( kompletnie nieczytelny, za dużo kolorów, generalnie strasznie mało estetyczny...

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zmiany! Śliczny wygląd bloga, po prostu piękne barwy! Kojarzy mi się właśnie z Hiszpanią ! Ślicznie i jeszcze raz ślicznie. Bardzo przemyślanie to zrobiłaś :)

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl