nowy1

poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Wizyta w Academia de Artillería. (37*)

Letizia odwiedziła dziś Akademię Artylerii i zapoznała się z nowym programem nauczania podoficerów. Placówka jak sama nazwa wskazuje ma za zadanie kształcić adeptów wojskowych w dziedzinie broni artyleryjskiej. Dodatkowo program nauczania, poza szkoleniem ogólnym i militarnym, obejmuje kształcenie zawodowe w specjalnościach: Mechatronika przemysłowa oraz Zarządzanie systemami i sieciami informatycznymi. 
Letizia na swój pierwszy od czasu proklamacji, solowy akt wojskowy wybrała czerwony płaszcz i czarne spodnie od Hugo Boss, żakiet Isaak Andic, bluzkę Mang, szpilki od Prady i kolczyki-motylki od Eleny C.


Źródło: http://members5.boardhost.com/, http://www.casareal.es/

5 komentarzy :

 1. Letizia bardzo ładnie wyglada :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czerwony :D Mój ulubiony kolor w którym Letizii jest bardzo ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie wyjścia to zadanie do Króla a nie dla Letizi, która nigdy nawet nie służyła w wojsku i nie wiadomo także czy w ogóle jakiekolwiek tego typu szkolenia odbyła.Victoria, Mary, Marie odbyły takie szkolenia... Letizia nie dlatego nie pasuje mi do takich "wyjść". Felipe w mundurze by się przydał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też mi się wydaje, że jest to wyjście bardziej dla króla niż dla niej, ale z drugiej strony, zawsze to jakaś odmiana od 'zwykłych' spotkań ;)

   Usuń
 4. Bardzo ładny płaszcz. W czerwonym Letizii zawsze do twarzy

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl