nowy1

czwartek, 21 lipca 2016

Krajowe Nagrody w dziedzinie Mody.

Letizia przewodniczyła dziś ceremonii wręczenia Krajowych Nagród w dziedzinie Mody. Laury przyznawane są w uznaniu zasług i potwierdzenia prestiżu przemysłu "modowego", co z kolei przekłada się na wspieranie polityki Królestwa "Marka: Hiszpania". W swoim przemówieniu Królowa podziękowała za zaproszenie na dzisiejszą uroczystość. Jak ktoś słusznie zauważył w komentarzach, Letizia miała być obecna na uroczystości również w zeszłym roku, ale z powodów osobistych odwołała swój udział. Kontynuując przemówienie mówiła, że "moda to wszystko" i "często jest odzwierciedleniem nastroju, stanu lub określonej roli". "Jest to również przemysł i tworzenie miejsc pracy. Tradycja i smak. Innowacyjność". Zacytowała również Virginię Woolf:

"Może się wydawać, że ubrania to jedynie pusta błahostka, ale one mają dużo ważniejszy cel niż tylko sprawianie, żeby było nam ciepło. One zmieniają to, jak postrzegamy świat i w jaki sposób świat postrzega nas".Jeśli chodzi o outfit to sukienka/ tunika jest oczywiście od Zary i choć piękna to wydaje mi się, że na Letizię jest za duża... Do niej Królowa dobrała pantofle od Margit, torebkę od Adolfo Domingueza oraz ciekawe kolczyki w kształcie głowy lwa, który trzyma muchę od Antona Heunisa.


Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

10 komentarzy :

 1. Dla mnie sukienka jest idealna, nie jest za duża tylko ma taki luźny krój. Królowa wygląda w niej pieknie

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow,Letizia wyglądała jak ptak,motyl,bardzo odważnie.Mi się podoba.
  Chyba w tamtym roku też miała rozdać nagrody w dziedzinie mody,ale przeszkodziła jej śmierć dziadka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaje mi się, że ta sukienka ma tak leżeć, taki krój

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki krój i stąd wrażenie, że sukienka jest za duża.
  Sukienka ma jednak tandetny materiał. Szkoda, że osoba dbająca o linię, ćwicząca m.in. jogę, decyduje się założyć na siebie sukienkę ze 100% poliestru.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie macie rację.:) Po prostu przyzwyczaiłam się do Letizii w bardzo obcisłych sukienkach i dlatego ta mi nie do końca pasuje.;) Choć to chyba bardziej tunika niż sukienka.
  Wiele ubrań jest robionych z poliestru czy innych sztucznych materiałów. Chcąc promować marki hiszpańskie czasem trzeba się "poświęcić" i założyć coś mniej naturalnego.;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna kreacja, bardzo letnia :)
  Czy wiadomo, kiedy Felipe i Letizia udadzą się na wakacje? Bo czytałam na hola, że z powodu sytuacji politycznej sprawa ich wypoczynku trochę się skomplikowała..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie ten temat zamierzam poruszyć w jutrzejszej notce. Rzeczywiście przez powtórzone wybory sporo się skomplikowało...:/

   Usuń
 7. mnie sie podoba no można sie doczepic paru elementów ale uroda i klasa Letizi nie zepsują żadnej sukienki

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczna sukienka, ale kolczyki są równie świetne! ;)

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl