nowy1

piątek, 8 lipca 2016

Nagrody Królowej Letizii 2015.

Letizia jako Honorowy Przewodniczący Rady Królewskiego Patronatu nad Niepełnosprawnymi przedstawiła i wręczyła zwycięzcom nagrody swojego imienia. Celem tej organizacji jest promowanie profilaktyki zaburzeń, rehabilitacji i integracji społecznej osób niepełnosprawnych, tworzenie ułatwień w różnych dziedzinach życia, wymiana doświadczeń i współpraca pomiędzy organami publicznymi, a sektorem prywatnym, udzielanie wsparcia osobom i organizacjom zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym, a także ciągły rozwój badań, szukanie informacji, dokumentacji, szkoleń, które pozwolą na godne życie osobom dotkniętym niepełnosprawnością.
Królowa przyjęła honorowy patronat nad jednostką w dniu 9 września 2014r. i od tego czasu nagrody noszą jej imię.Jeśli chodzi o outfit to mamy spódnicę od Hugo Boss, żakiet od Felipe Varela, torebkę od Felipe Preirto, pantofle od Magrit i pięknie brylantowo-perłowe kolczyki.

Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

3 komentarze :

  1. Wyglądała ładnie, choć ten żakiet średnio mi się podoba ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Letizia chyba bardzo lubi Hugo Bossa ;) swoją drogą miała przepiękne kolczyki, nie dość, że perły to jeszcze wiszące - czyli coś, co najbardziej mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl