nowy1

niedziela, 3 lipca 2016

Nagrody Księżniczki Girony 2016.

W piątek Felipe i Letizia byli w Gironie i wzięli udział w trzech równych aktach. Pierwszym z nich było nieformalne spotkanie z laureatami poprzednich edycji Nagrody Księżniczki Girony, a także obiad z Radą Programową Fundacji Księżniczki Girony. Królowa doskonale dopasowała się kolorystycznie do męża wybierając kostium i koszulkę od Hugo Boss oraz torebkę od Madmacarena.
Następnie w godzinach popołudniowych uczestniczyli w ceremonii wręczenia Nagród Księżniczki Girony 2016. Nagrody zdobyli:
- Andres Salado i Elena Medel w kategorii "Sztuka i Literatura",
- Fundacja Tomillo w kategorii "Podmiot",
- Luz Rello Sanchez w kategorii "odnoszącej się do społeczeństwa,
- Silvia Osuna Oliveras w kategorii "Badania naukowe",
- Sergio Alvarez Leiva w kategorii: "Firma".
Po uroczystości Para Królewska spotkała się z władzami, pracodawcami, laureatami, przedstawicielami Fundacji, a także osobami uczestniczącymi w ceremonii.


Jeśli chodzi o outfit Królowej to wybrała sukienkę od Hugo Boss, torebkę od Tod's, pantofle od Magrit oraz kolczyki od Yanes.
Z kolei w sobotę uświetnili swoją obecnością III Konferencję "Edukacja w dziedzinie przedsiębiorczości od szkoły" i coroczne spotkanie dotyczące sponsorowania osób utalentowanych. Letizia wybrała bluzkę i spodnie od Hugo Boss i pantofle Magrit.Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

4 komentarze :

 1. Ostatni strój i fryzura przypadły mi do gustu.
  Letizia ja się wyprostuje za nadto i wypnie pierś do przodu, to wygląda na strasznie wyniosłą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta ostatnia stylizacja jak dla mnie jest genialna. Niby zwykle białe spodnie i jasna bluzka, a Letizia wygląda w tym fenomenalnie i bardzo młodo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna jest ta czarna sukienka, a na tym ostatnim wyjściu Letizia miała ślicznie związane włosy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. chyba pierwszy raz widzę Letizię w kucyku albo tak rzadko w nim chodzi, ze już nie pamiętam ;) ale ładnie wyglądała podczas tej konferencji.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl