nowy1

piątek, 22 lipca 2016

Letizia w Oviedo.

Królowa przewodniczy dziś ceremonii otwarcia Letnich Kursów 2016 w Międzynarodowej Szkole Muzycznej działającej pod patronatem Fundacji Księżniczki Asturii. Zajęcia będą prowadzone w terminie 21-31 lipca w Konserwatorium Muzycznym "Eduardo Martinez Torner" i Audytorium Księcia Felipe w Oviedo. Podczas nich młodzi adepci sztuki muzycznej będą mogli spotkać się z zasłużonymi wykładowcami, a także międzynarodowymi gośćmi z takich instytucji jak: Królewska Akademia Muzyczna w Londynie, Szkoła Muzyki i Sztuk Widowiskowych w Porto czy Brooklyn College w Nowym Jorku. W sumie zajęcia poprowadzi 26 nauczycieli z 9 państw.

Tym razem "look" Królowej składa się z bluzki i spodni od Hugo Boss, do tego szpilek od Magrit,  kolczyków od Tous i plecionej torebki od Malababa
 Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

11 komentarzy :

 1. Sama bym się tak nie ubrała, ale Letizia wygląda we wszystkim świetnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Letizia śliczne wyglądała! Bardzo podobal mi się ten strój ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czegoś mi tu brakuje, ale mimo to wyglądała ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Strój ładny, ale przydałby się naszyjnik, wisiorek, czy nawet skromny łańcuszek żeby stylizację ożywić, bo sama torebka nie wystarczyła.
  Czy Letizia ma kogoś w stylu asystentki podczas takich wyjść? Zastanawiam się kto zajmuje się jej torebką kiedy podchodzi do ludzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie Leti nie ma asystentki lub damy dworu. Przypuszczam, że torebkę trzyma jeden z towarzyszących jej ochroniarzy.;)

   Usuń
 5. Czy dzieci siostry krola malgorzaty maja dzieci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta część rodziny jest bardzo dyskretna i niewiele wiadomo na temat ich życia uczuciowego czy zawodowego. Nie pojawiły się żadne informacje na temat ślubów lub dzieci więc możemy zakładać, że Infantka wciąż jeszcze nie została babcią...

   Usuń
 6. Akurat ta stylizacja niespecjalnie mnie zachwyciła. Brakuje mi tu czegoś bardziej wyrazistego, tak jak ktoś napisał, naszyjnika albo po prostu kolorowej bluzki.

  OdpowiedzUsuń
 7. widzę, że coraz częściej Letizia decyduje się na takie szerokie spodnie, mi osobiście nie specjalnie się podobają, ale ona bardzo dobrze w nich wygląda ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaka ona wyniosła w każdym geście

  OdpowiedzUsuń
 9. Ładna, prosta stylizacja, chociaż nie jestem fanką szerokich spodni

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl