nowy1

środa, 6 lipca 2016

Zaległości z czerwca.

Dziś podsumowanie kilku wyjść Letizii z czerwca, które z różnych względów wcześniej mi umknęły. Zacznijmy od tych najstarszych.

15 czerwca Para Królewska spotkała się z członkami Rady Powierniczej Fundacji Księżniczki Asturii i innymi osobami zaangażowanymi w cały projekt. Zarząd Fundacji składa się z 20 osób i jest odpowiedzialny za ustalanie rozwoju działań oraz zatwierdzanie budżetów na kolejne lata. 
Outfit Królowej stanowiły spodnie od Uterque, koszula od Hugo Boss, szpilki od Prady i kolczyki Tous. Po raz pierwszy od bardzo dawna Letizia ma pomalowane paznokcie na inny kolor niż cielisty lub blado-różowy.

17 czerwca Para Królewska zainaugurowała wystawę "1516-2016 Traktaty pokoju" w Muzeum San Telmo w San Sebastian. Ekspozycja została zorganizowana w ramach inicjatywy Europejska Stolica Kultury 2016. W tym samym miejscu Felipe i Letizia przyjęli na audiencji przedstawicieli Hipodromu w San Sebastian oraz uczestników Kongresu Europejskiego dotyczącego "Sprawiedliwość wzmaniająca i terapeutyczna: innowacyjne modele wymiaru sprawiedliwości".
Letizia zdecydowała się na granatowy żakiet od Felipe Varela, bluzkę od Mango, spodnie od Hugo Boss, pantofle od MAgrit i kolczyki od Tous. Torebka nie została zidentyfikowana. Ciekawą miała również fryzurę - niestandardowego koka.


22 czerwca Letizia wraz z Królową Sofią uczestniczyły w obchodach 30 rocznicy powstania Fundacji Pomocy Przeciwko Narkomanii (FAD). Żona Felipe VI, która jest Prezesem FAD uhonorowała swoją teściową nagrodą za pracę włożoną w rozwój organizacji. W swoim przemówieniu Sofia życzyła Letizii "serca i powodzenia" w pracy z FAD. Widać było, że obie pasnie są ze sobą blisko i doczkonale czują się w swoim towarzystwie.
Outfit Królowej składał się z sukienki i torebki od Hugo Boss, pantofli od Prady i kolczyków Coolook.
24 czerwca Felipe i Letizia odbyli spotkanie z przewodniczącym Alberto Aza Arias i członkami Komitetu Fundacji United World Colleges (w Polsce znanej jako Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata), a także przedstawicielami organizacji, które w tym roku sponsorują stypendia i stypendystów. Organizacja ma zasięg międzynarodowy (działa w 125 państwach), jej celem jest propagowanie pokoju na świcie poprzez edukację wielokulturową. Królowa Noor z Jordanii jest jej prezydentem, zaś Nelson Mandela był prezesem honorowym.
Letizia na to spotkanie wybrała spodnie od Hugo Boss, sweter od Mango i pantofle Magrit.
I na koniec zdjęcie porównawcze: rozjaśniła włosy czy też nie?;)


 Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

6 komentarzy :

 1. Najbardziej podoba mi się jej stylizacja z 17 czerwca - myślę, że częściej powinna upinać swoje włosy w kok, wygląda w nich bardzo profesjonalnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie stylizacje ładne oprócz pierwszej, te czarne spodnie są okropne

  OdpowiedzUsuń
 3. pisałaś może - albo czy mogłabyś napisać post na temat stosunków Letizii i królowej Sofii? bo wydaje się, że mają dobry kontakt, ale z chęcią poczytałabym coś więcej. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Spodnie os Uterque to porażka.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl