nowy1

czwartek, 14 lipca 2016

Zdjęcia z Hola! + Akademia Wojskowa.

Dziś  zostały udostępnione przez magazyn Hola! zdjęcia Pary Królewskiej wykonane podczas zeszłotygodniowego koncertu Roda Stewarta w Madrycie. To co przede wszystkim rzuca się w oczy to doskonały humor Felipe i Letizii.Dziś również Para Królewska była w Saragossie, gdzie Felipe wręczył wyróżenia i certyfikaty ukończenia Akademii Wojskowej 452 nowym funkcjonariuszom. Według strony internetowej wśród nich było 65 kobiet. Ceremonia rozpoczęła się modlitwą dziękczynną celebrowaną przez arcybiskupa polowego, następnie Król dokonał przeglądu wojsk, m.in. wręczył awanse na porucznika 4 oficerom, na końcu zaś oddano hołd poległym za ojczyznę, zaintonowano hymn Akademii oraz odbyła się parada wojskowa oraz spotkanie ze studentami i absolwentami uczelni.

Jeśli chodzi o outfit Letizii mamy same powtórzenia: kwiatowa sukienka od Hugo Boss, buty od Magrit, torebka od Felie Varela i kolczyki od Yanes. Przepiękny kok i wspaniała staranność wykonania.


Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

6 komentarzy :

 1. Nie podoba mi się ten "kok".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak mam być szczera to mi też nie, z przodu ładnie to wygląda, natomiast z tyłu dosyć dziwnie.

   Usuń
 2. Fryzura jest piękna :) Bardzo podoba mi się też ta sukienka, trochę mniej buty ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że mimo swojej oficjalnej funkcji nadal chętnie chodzą do kina, na koncerty itp. :) Dzisiaj wyglądała ślicznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przesadzaj, jej nawet fryzura nie pomoze, nie jest wcale atrakcyjna

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl