nowy1

piątek, 15 lipca 2016

"Stypendia Europa" i kondolencje.

Felipe i Letizia spotkali się dziś w Pałacu Zarzuela z 50 młodych uczestników XI edycji programu "Stypendia Europa", którego celem jest promocja talentów, nagradzanie doskonałości oraz wspieranie sieci przywództwa. Wspomniany program to inictatywa Banku Santander i Uniwersytetu im. Francisco de Vitoria. Dzięki niemu studenci mają możliwość wzięcia udziału w intensywnym cyklu wykładów, grup dyskusyjnych, warsztatów i spotkań z wybitnymi osobistościami uniwersytetów, ludzi ze świata kultury, polityki, biznesu i mediów. Program trwa 20 dni (w tym roku od 26 czerwca do 15 lipca) i odbywa się w następującyh miastach: Alcala de Henares, Paryż, Londyn, Oxford, Bolonia, Heidelberg, Santiado de Compostela i Madryt.
Podczas spotkania jego uczestnicy minutą ciszy uczcili pamięć ofiar wczorajszego zamachu terrorystycznego w Nicei.Jeśli chodzi o outfit to Letizia postawiła strój, który doskonale pasował do obu okazji. Czarno-białą bluzkę od Caroliny Herrery, spodnie od Hugo Boss, szpilki Magrit oraz kolczyki od Eleny C.Następnie Para Królewska udała się do Ambasady Francji, by na ręce dyplomaty Yves'a Saint-Geours złożyć wyrazy współczucia i kondolencje dla narodu francuskiego. Wcześniej Felipe wysłał depeszę kondolencyjną do Prezydenta Francji.

Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

1 komentarz :

  1. troszkę za ponuro jak na lato,ale strój odpowiadał na te dwie okazje i Letizia nie musiała się przebierać.Tylko czy nie było jej trochę za gorąco...

    OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl