nowy1

piątek, 29 lipca 2016

Spotkanie ze sportowcami lecącymi na IO.

Dziś Felipe i Letizia spotkani się ze sportowcami - hiszpańską reprezentacją wylatującą do Rio de Janeiro na Igrzyska Olimpijskie 2016. Jak wiadomo w tym roku zmagania sportowe będą trwały w dniach 5-21 sierpnia. Pożegnanie odbywało się na płycie lotniska Adolfo Suareza Madryt-Barajas. W swoim przemówieniu Król zauważył:

"Razem jesteśmy wielkim zespołem Hiszpanii. Królowa i ja chcemy być nosicielami pragnień podzielanych przez wszystkich Hiszpanów. Jesteśmy przekonani o waszych umiejętnościach sportowych jak również ludzkich. Kiedy będziecie w Rio miejcie pewność, że będziemy liczyć wasz oddech, waszą uwagę, wasz wysiłek wkładany w każdy test. Będziemy śledzić z wielkim zainteresowaniem i uwagą wasze zmagania w telewizji, radiu, na tablecie czy każdym innym sprzęcie. Podczas tych tygodni będziecie iluzją hiszpańskiego społeczeństwa".

Na koniec Felipe życzył sportowcom "dużo otuchy i sukcesów".

Hiszpanię będzie reprezentować 305 sportowców (163 mężczyzn i 142 kobiety). Podczas ceremonii otwarcia chorążym reprezentacji będzie Rafael Nadal.Jeśli chodzi o outfit to mamy: bluzkę od Hugo Boss, spodnie od Massimo Dutti, sandały od Mango i torebkę od Caroliny Herrery.

Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

6 komentarzy :

 1. Bluzka wygląda tandetnie. Szkoda, że nie ubrała białej spódniczki, bo tak zakryła nogawkami piękne sandałki i nie wygląda to dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiści spodnie powinne być krótsze-najlepsze byłyby typu capri,w których Letizia wygląda obłędnie czy właśnie spódnica.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mogłabyś proszę zalożyc Aska? Mam do ciebie dużo pytań, a nie chce zaśmiecać bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę bardzo.:) Ask już jest. U góry po prawej stronie bloga.;)

   Usuń
 4. Letizia wmieszała się w tłum swoim strojem, na pierwszym zdjęciu nie zauważyłam jej na początku ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Letizia dopasowała się kolorystycznie do sportowców ;)

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl