nowy1

poniedziałek, 7 marca 2016

Felipe i Letizia wzięli drugi ślub!

Tytuł tego posta to właśnie najgłupsza plotka ostatnich kilku dni. Ale przyjrzyjmy się dokładniej szczegółom tej "niesamowitej uroczystości".


Niemiecki tygodnik dla kobiet "Das Goldene Blatt" twierdzi, że w grudniu 2015r. Para Królewska odnowiła swój ślub. Miało się to stać na dawnych Antylach Holenderskich, a dokładniej na wyspie Curacao na Morzu Karaibskim. "Również monarchowie mają marzenia i właśnie Felipe i Letizia z Hiszpanii spełnili swoje. Para Królewska wzięła drugi ślub pod palmami". Oczywiście ceremonia miała miejsce na prywatnej plaży, która sprzyja zachowaniu dyskrecji, a także nie towarzyszył im nikt poza ich córkami.
"Na białym piasku, tuż przy falach oceanu odnowili swoją przysięgę w stylu amerykańskim. Król na pamiątkę tego wydarzenia podarował żonie pierścionek z brylantem. Letizia nie mogła pohamować łez wzruszenia". Oczywiście Królowa będzie nosić biżuterię jedynie w czasie prywatnych wyjść wiedząc, że w innym przypadku prasa szybko odkryje ich tajemnicę. Magazyn nie tylko opisuje obecne szczęście, ale równocześnie podkreśla kryzys w związku pary, który miał miejsce w 2013r. Szczególnie skupia się na komentarzu Pałacu z tego okresu: "wszystkie małżeństwa mają wzloty i upadki" w odniesieniu do ostatecznego "happy endu".
Według magazynu Para Królewska wraz z dziećmi miała spędzić ten szczególny czas w luksusowym hotelu Van der Valk Kontiki, położonym na obrzeżach Willemstad (stolicy wyspy). Ośrodek wyposażony jest w basen ze słoną wodą i domki z werandami. Oferuje także możliwość uprawiania sportów wodnych oraz pobierania lekcji nurkowania.


Hiszpański Vanitatis, który przedrukował tą "niesamowitą historię" skontaktował się ze wspomnianym hotelem. Jego rzecznik zapewnił, że nie udzielają żadnych informacji dotyczących gości i nawet jeśli Para Królewska byłaby na wyspie to i tak nie mógłby tego potwierdzić. Rzecz jasna Pałac również odmówił komentarza. Jak zwykle, gdy pytania dotyczą prywatnego życia Felipe i Letizii.


Źródło:http://www.vanitatis.elconfidencial.com/casas-reales/2016-02-20/los-reyes-renuevan-sus-votos-matrimoniales-en-el-caribe-segun-la-prensa-alemana_1155385/

19 komentarzy :

 1. Padłam :D czego to się nie zrobi dla podniesienia sprzedaży nakładu gazety...

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie Letizia miała na sobie zwiewną białą sukienkę i płaskie sandałki ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I na uroczystość przyjechała na białym koniu, a na głowie miała wianek z kwiatów, eh ....

   Usuń
  2. Jakaż piękna historia się tu tworzy... Widzę ten sielski obrazek oczyma wyobraźni i wręcz marzę o takim samym ślubie...;)

   Usuń
  3. A dziewczynki były ubrane w mini wersję stroju Letizii i sypały płatki kwiatów na piasek. I oczywiście były świadkami ;)
   Można niezły fanfic z tego stworzyć ;P

   Usuń
  4. Nie, nie. Bardziej podoba mi się wersja poniżej. To dziennikarze siedzący na palmach sypali płatki kwiatów.xD Pewnie robili też zdjęcia czy kręcili filmiki, ale pokażą je dopiero w przyszłości - jako wspomnienia z okazji któregoś jubileuszu F&L.;)

   Usuń
  5. Mam nadzieję, że byli wykwalifikowani w spinaniu się po tak wysokich drzewach ;P Już nie mogę się doczekać tego filmu :D

   Usuń
  6. Ja też. Szczególnie z lądowania na piasku po upadku z palmy...xD

   Usuń
 3. Weź nie strasz :D prawie na zawał padłam :D
  A Niemcy to niech się swoimi problemami zajmą, a nie-ludzi straszą :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech niemcy zajamuja sie obrona swoich kobiet, molestowanych przez imigrantow,,

   Usuń
  2. Właśnie o tym pisałam, ale nie chciałam tak dobitnie :D Miałam nadzieję, że każdy się sam domyśli ;)

   Usuń
 4. Ślub wzięli tylko w obecności dzieci,hotel nic nie potwierdziła,ale dziennikarze oczywiście wszystko wiedzą-może siedzieli wtedy na palmach:)

  OdpowiedzUsuń
 5. jaki kryzys małżeński przechodzili ? pierwsze slysze..? wiesz cos wiecej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o plotki, które swoje apogeum osiągnęły w 2013r. F&L zaczęli być widywani osobno np. podczas spotkań z przyjaciółmi, podobno kłócili się na ulicy i ogólnie nie dogadywali ze sobą. Punktem kulminacyjnym miał być pobyt na Majorce. Letizia przyjechała kilka dni później i wyyjechała kilka dni wcześniej niż Felipe z córkami. Oczywiście według prasy groźba rozwodu miała wywrzeć presję na Juanie Carlosie i przyspieszyć decyzję o abdykacji. Ale wiadomo jako to jest z wiarygodnością mediów...

   Usuń
 6. Mało zawału nie dostałam, jak przeczytałam tytuł posta :D No, no widzę niezła historia nam się tutaj stworzyła. To i ja wtrącę swoje trzy grosze i napiszę, że potem odesłali dziewczynki na święta do Hiszpanii, a sami spędzili je (i swój drugi miesiąc miodowy) podróżując dookoła świata :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja tez cos dorzuce News tygodnia krol felipe i krolowa letizia wzieli drugdrugi slub gdyz oczekuja narodzin pierwszego szczeniaczka haha :) :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Może jakiś dziennikarz był księdzem ? ;P
  Drobna uwaga: Nie ma już Antyl Holenderskich, Curacao to osobna wyspa podporządkowana Holandii ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lub urzędnikiem państwowym ds. ślubów.;) Albo F&L sami udzielili sobie błogosławieństwa jako głowy państwa?xD To jeszcze bardziej chroniłoby ich prywatność.;)
   Fakt, już poprawiam te Antyle. Nie doczytałam dokładnie, choć starałam się zweryfikować "rewelacje" Vanitatis.:/

   Usuń

Ronnie natalia-oreiro-pl