nowy1

środa, 2 marca 2016

Ulubiony, ulubiona, ulubione...

Jaime Anglada.

Ulubiony piosenkarz Felipe i Letizii. Nie opuścili ani jednego koncertu Jaime organizowanego każdego lata w Real Club Nautico de Palma na Majorce. Mówi się, że ten mężczyzna to jedno z nielicznych, wspólnych zainteresowań pary. Pary, która podobno jest jak ogień i woda. Dlatego też tak wspaniale się uzupełnia.


Jaime Anglada urodził się 13 września 1972r. (dwa dni przed Letizią) w Palma de Mallorca. W wieku 8 lat zaczyna grać na saksofonie i gitarze. Pięć lat później komponuje swoją pierwszą piosenkę. W wieku 20 lat gra zarobkowo na gitarze i harmonijce w barach na Majorce, gdzie staje się coraz bardziej rozpoznawalny. W 1994r. tworzy swój pierwszy zespół, rok później debiutuje płytą zatytułowaną "Dentro de la noche". W sumie nagrywa 9 krążków, ostatni w 2013r. z muzykami Orkiestry Symfonicznej na Balearach. Obecnie jest w trakcie nagrywania płyty z aktorką Caroliną Cerezuelą. Inspirują go tacy artyśli jak: Bob Dylan, Bruce Springsteen, Elvis Presley, Neil Young, Johnny Cash, Jimi Hendrix czy Joan Manuel Serrat. Bywa prezenterem telewizyjnym, sporadycznie występuje jako aktor. Prywatnie ma żonę i dwoje dzieci. Jego wielką pasją jest morze i żeglarstwo. Często bierze udział w regatach m.in. w Copa del Rey de Vela. Tam poznaje i zaprzyjaźnia się z Felipe. Uwielbia dobre jedzenie, głównie kuchnię śródziemnomorską.

Kilka zdjęć Felipe, Letizii i dziewczynek z koncertów Jaime.


2004

2009
2010

2011

2012

2014

2015
Źródło: https://es.wikipedia.org/wiki/Jaime_Anglada, https://www.facebook.com, https://www.youtube.com, http://web.archive.org/web/20140517112523/http://jaimeanglada.es/

6 komentarzy :

 1. Czy te zdjęcia z koncertu z 2004 to już było po ślubie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głowy nie dam, ale raczej na pewno po ślubie. Wszystkie zdjęcia, z tego co pamiętam, są +/- z siernia danego roku z Majorki.

   Usuń
 2. Widzę, że szykuje się ciekawa seria notek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli to nowa seria notek to nie mogę się doczekać następnej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. nigdy o nim nie słyszałam, ale przesłuchałam teraz kilka piosenek i naprawdę mi się spodobały :)

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl