nowy1

wtorek, 10 kwietnia 2018

Stypendia "La Caixa" + więcej.

Felipe i Letizia wzięli dziś udział w ceremonii wręczenia stypendiów "La Caixa" 120 studentom wybranym podczas 36 edycji nagród. Zwycięzcy będą mogli odbyć studia podyplomowe na najlepszych uniwersytetach świata - 65 osób w Europie, 55 w Ameryce Południowej. Program pokrywa całkowity koszt czesnego (płatnego w walucie danego kraju), a także koszty podróży i kursu wstępnego, podczas którego studenci mają okazję nawiązać osobiste oraz naukowe kontakty przed dołączeniem do swoich wydziałów. Średnia wieku osób biorących udział w tym przedsięwzięciu wynosi 24,6 lat, zaś podział na płeć to 46,7% kobiety, 53,3% mężczyźni. Stypendia przyznano kandydatom z 32 różnych dziedzin, ale przede wszystkim: technologii (19), ekonomii i biznesu (15), biologii (7), fizyki (7), architektury, filologii i lingwistyki (po 6)
Królowa wybrała na tą okazję kwiatową spódnicę od Hugo Boss, torebkę od Caroliny Herrery, szpilki od Magrit i kolczyki od Coolook. Marka bluzki nie jest znana.
***

Dziś również kilka minut przed godziną 13:30 Juan Carlos opuścił szpital po udanej operacji wymiany endoprotezy stawu kolanowego. Był w dobrym humorze i nie wahał się udzielić krótkiego wywiadu mediom, które oczekiwany na niego w ulewnym deszczu. Powiedział, że "ma się dobrze i teraz będzie 'cierpiał' podczas sesji rehabilitacyjnych w Pałacu".


Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

2 komentarze :

  1. Dobrze, że wszystko poszło zgodnie z planem.
    Co do stylizacji, Letizia wygląda ładnie, ma bardzo ładną bluzkę i buty, ale do spódnicy nie jestem przekonana

    OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl