nowy1

poniedziałek, 2 kwietnia 2018

Msza Wielkanocna.

Wczoraj, jak co roku o tej porze, mogliśmy zobaczyć Felipe, Letizię i ich córki podczas tradycyjnej Mszy Wielkanocnej w katedrze na Majorce. Wielką niespodzianką był udział Juana Carlosa, który nie uczestniczył w tym rodzinnym spotkaniu od 2014r. czyli roku swojej abdykacji. Jak zwykle całe "show" skradły Infantki. Obie ubrane bardzo wiosennie i odpowiednio do swojego wieku. 
Letizia wybrała na tą okazję spodnie od Hugo Boss, jedwabną bluzkę od Caroliny Herrery, torebkę od Uterque, pantofle od Niny Ricci i kolczyki od Tous.Ciekawostką jest również fakt, iż Sofia dostała od jednej ze zgromadzonych przed kościołem kobiet puzzle z wizerunkiem swoim i siostry. Zdjęcie było hiszpańską kartką bożonarodzeniową w 2015r.


Źródło: http://www.casareal.es/, http://members5.boardhost.com/

6 komentarzy :

 1. Super znowu zobaczyć całą rodzinkę w komplecie

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem szczerze nie podoba mi się stylizacja Letizi i Infantki Sofii to nie jest strój na oficjalne wyjście.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. De facto to nie jest wyjście oficjalne, a jedynie coroczna, prywatna obecność na mszy z okazji Niedzieli Wielkanocnej. To nie Wielka Brytania, by chodzić do kościoła w toczkach i płaszczach.😉 Ale by oddać sprawiedliwość to też nie jestem zachwycona strojem Sofii.

   Usuń
  2. Owszem nie jest to oficjalne wyjście, ale nawet u nas w Polsce do kościoła (szczególnie w najważniejsze święto) ubieramy się oficjalnie, elegancko, a niestety ta torebka Letizii to pasuje do tej stylizacji jak pięść do oka.

   Usuń
  3. Stylizacja Letizi jest bardzo nowoczesna i w obecnych trendach ja osobiście lubię takie połączenia i wcale nie uważam, że nie jest elegancka nie tylko sukienki są eleganckie.

   Usuń
 3. Najbardziej to mnie zdumiała obecność Juana Carlosa.
  Rodzinka jak zawsze prezentowała się pięknie,choć tym razem panie nie zachwyciły stylizacjami.

  OdpowiedzUsuń

Ronnie natalia-oreiro-pl